Leden 2013

Větší hrozba - 5. kapitola Sen

27. ledna 2013 v 11:45 | Andul |  Povídky TVD
Tak vám konečně přináším 5. kapitolu. A vzhledem k tomu, že tady moje setra hysterčí a je sprostá jak dlaždič.Tak ani nemám náladu to nějak okecávat. Jen se vám omlouvám za ten konec (této kapitoly). Je takový useknutý, ale v příští kapitole mám v plánu přesně navázat. Tak doufám, že se moc nezlobíte :)
Právě na vás dělám psí oči a prosím abyste i nadále KOMENTOVALI. Všem co komentují ještě jednou děkuji.
Snad jen, že je to taková doplňková kapitola, ale je tam i jedna velice podstatná věc.
Tak si užijte čtení.

Dnes/zítra nová epizoda TVD 4x11

24. ledna 2013 v 20:54 | Andul |  Epizody
Takže, dnes nás čeká nová epizoda s názvem 'Catch Me If You Can'.
Elena konečně přijede za Damonem - kdo neví na co narážím tak jedn z mých nejoblíbenějších Delena scén zde.
Více v celém článku --->

Chrchly, chrchly

24. ledna 2013 v 17:00 | Andul
Kdyby jste to náhodou nepoznali, tak nadpis článku má být citoslovce kašle. Hledala jsem na internetu a našla jsem tyto:
blaf, blafy blaf, kuc/ky kuc/ky, heh heh, ehm nebo echm. Jo a ještě jeden z "odborného" poslechu UHEOH, UHEOH.
Rozhodla jsem se, že na zvuk, který vydávám já, se nejvíc hodí chrchly, chrchly. Horečka se sice taky stavila, ale tak rychle jak přišla, tak naštěstí i odešla. Bohužel, kašel tvrdí, že se ještě zdrží. I přes to, že ho ubíjím Stoptussinem, Brufenem a ještě pochybnými Müllerovými pastilkami. A teď jsem k tomu všemu dostala škytavku - výborná kombinace.

Ale byly tu tento týden i světlejší chvilky. V úterý večer mi mámin přítel donesl z práce notebook (pracuje v elekrtu), na který jsem tak dlouho šetřila. Celá šťastná jsem ho prozkoušela, konečně si dala svou vysněnou tapetu a večer jsem se ho silou vůle donutila vypnout a jít spát.
Jenže když jsem ve čtvrtek chtěla pomocí flash disku dostat moje soubory ze starého Pc na notebook - nešlo to. Hm? Co s tím je? Tak jsem naformátovala flashku - stále nic. Volala jsem máminému příteli do práce, on prozkoušel všechny notebooky tohoto typu. Samozřejmě u žádného to nejelo a jediné co mi potom mohl sdělit bylo, že je to výrobní chyba. Zbývají mi dvě možnosti. 1. Nechat si vrátit peníze, nebo 2. Rovnou vyměnit za jiný notebook.

A naštěstí ještě jedna dobrá zpráva. Vypadá to, že budu mít tento rok samé 1. To jsem měla naposledy v páté třídě. :)

Teď k povídce:
Mám teprve rozepsanou 5. kapitolu (asi 3 stránky). Nějak jsem na to neměla čas, a když jsem měla, tak se mi do toho nechtělo, nebo jsem neměla ten správný nápad. A vzhledem k tomu, že poslední publikovaná kapitola je 4., tak bych si měla pohnout. Hlavně, že jsem říkala, že budu mít vždycky napsané kapitoly dopředu :)
Jdu se vrhnout na dopsání 5. kapitoly a o víkendu vám ji na 99% zveřejním.

Andul

Větší hrozba 4. kapitola - Vysvětlení

13. ledna 2013 v 12:39 | Andul |  Povídky TVD
Konečně se sem dostávám, abych přidala 4. kapitolu, která nese název Vysvětlení. Je zatím nejdelší ze všech zveřejněných. Měla jsem o této kapitole nádhernou představu, jen si myslým, že se mi to nepovedlo napsat tak, jak jsem chtěla. Kvůli tomu ta věc na konci ztrácí význam. Však sami uvidíte.
K 5. kapitole: Nějak jsem se u ní zasekla. Máme toho dost do školy. Každej den testy - klidně i tři. No a 5. kapitola jse na tom takto - je popsaná všude možně po papírech, v mobilu apod., ale nějak nemám čas ji hodit do počítače. Do 14-ti dnů by tu měla být. Datum uveřejním později v levo nahoře v příslušném "okýnku" :)
Mockrát děkuji všem co komentují. A ostatní bych chtěla poprosit, aby KOMENTOVALI Opravdu potřebuju znát váš názor. je to moje 1. povídka, takž e je toho dost, co spravovat.

Větší hrozba 3. kapitola - Pravda

3. ledna 2013 v 17:52 | Andul |  Povídky TVD
To co jsem slíbila, to taky dodržím. Takže tu máte další kapitolu, na kterou jsem dost pyšná. Nese název Pravda. Děj se mi líbí, jen nevím, jestli jsem to napsala, tak nějak zajímavě. A samozřejmě chyby, těm se nikdy nevyhnu. Proto vás už zase prosím: KOMENTUJTE. Budu moc ráda, pokud mi napíšete jakoukoli smysluplnouý kritiku, pochvalu a taky upozornění na nějaké chyby.
To je asi všechno, tak hurá do čtení :)

P.S.: Doufám, že vám moc nevadí střídání vypravěčů, protože se to bude objevovat čím dál častěji. Mně se to tak píše dobře. :)