Chrchly, chrchly

24. ledna 2013 v 17:00 | Andul
Kdyby jste to náhodou nepoznali, tak nadpis článku má být citoslovce kašle. Hledala jsem na internetu a našla jsem tyto:
blaf, blafy blaf, kuc/ky kuc/ky, heh heh, ehm nebo echm. Jo a ještě jeden z "odborného" poslechu UHEOH, UHEOH.
Rozhodla jsem se, že na zvuk, který vydávám já, se nejvíc hodí chrchly, chrchly. Horečka se sice taky stavila, ale tak rychle jak přišla, tak naštěstí i odešla. Bohužel, kašel tvrdí, že se ještě zdrží. I přes to, že ho ubíjím Stoptussinem, Brufenem a ještě pochybnými Müllerovými pastilkami. A teď jsem k tomu všemu dostala škytavku - výborná kombinace.

Ale byly tu tento týden i světlejší chvilky. V úterý večer mi mámin přítel donesl z práce notebook (pracuje v elekrtu), na který jsem tak dlouho šetřila. Celá šťastná jsem ho prozkoušela, konečně si dala svou vysněnou tapetu a večer jsem se ho silou vůle donutila vypnout a jít spát.
Jenže když jsem ve čtvrtek chtěla pomocí flash disku dostat moje soubory ze starého Pc na notebook - nešlo to. Hm? Co s tím je? Tak jsem naformátovala flashku - stále nic. Volala jsem máminému příteli do práce, on prozkoušel všechny notebooky tohoto typu. Samozřejmě u žádného to nejelo a jediné co mi potom mohl sdělit bylo, že je to výrobní chyba. Zbývají mi dvě možnosti. 1. Nechat si vrátit peníze, nebo 2. Rovnou vyměnit za jiný notebook.

A naštěstí ještě jedna dobrá zpráva. Vypadá to, že budu mít tento rok samé 1. To jsem měla naposledy v páté třídě. :)

Teď k povídce:
Mám teprve rozepsanou 5. kapitolu (asi 3 stránky). Nějak jsem na to neměla čas, a když jsem měla, tak se mi do toho nechtělo, nebo jsem neměla ten správný nápad. A vzhledem k tomu, že poslední publikovaná kapitola je 4., tak bych si měla pohnout. Hlavně, že jsem říkala, že budu mít vždycky napsané kapitoly dopředu :)
Jdu se vrhnout na dopsání 5. kapitoly a o víkendu vám ji na 99% zveřejním.

Andul
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 šunkič šunkič | Web | 27. ledna 2013 v 17:03 | Reagovat

Hele, ale když seš nachcípaná, máš skvělej smysl pro sarkasmus :D. Ne že bys normálně neměla, ale teď byl nějakej zesílenej :D.
PS: Tahle tapeta je moje nejoblíbenější, taky jsem jí jednu dobu měla nastavenou, akorát ořízlou na 1280x1024 :)
Gratulace k vízu a přání na brzký uzdravení :).

2 Andul Andul | 27. ledna 2013 v 18:34 | Reagovat

[1]: Děkuju. On je tam ten smysl pro sarkasmus pořád, ale nějak se neprojevuje :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama