Únor 2013

Větší hrozba - 6. kapitola

24. února 2013 v 21:28 | Andul |  Povídky TVD
Jak já jsem ráda, že jsem vám to jsem stihla dát v termínu. Skoro jsem to nestihla. Návštěva, opisování sešitů, učení, máma - brr.
Ke kapitole asi tohle. Je tam pár prvků ze seriálu, kdo sleduje ví, kdo ne nevadí. Druhá půlka se mi docela líbí a první snad ujde. Uvidíte sami. Tak nějak to navazuje přímo na minulou kapitolu. kdo si chce osvěžit, tak zde.
Za to, že si Elena tak vehementně stojí za svým názorem na Damona, může jeho ovlivnění.
Ještě bych vás chtěla poprosit, zase, aby jste KOMENTOVALI 1. Protože tam jsou na 100% hrubky - neměla jsem tolik času to opravovat. Tak mě na ně upozorněte.
2. Fakt mě zajímá váš názor, co se vám líbí, co ne. Co byste změnili apod.
Název kapitoly mě nenapadl, snad na něj přijdu. Pokud by vás něco napadlo, tak prosím do komentářů, děkuji :)
Tak hurá do čtení!
P.S.: Udělejte si na to čas, protože jsem se nějak rozepsala a kapitola je na 7. stránek ve Wordu - velikost písma 12. Kdo to nechce zkoušet, tak prostě 2 757 slov :)


Jsem hrozná ....

20. února 2013 v 12:18 | Andul
... skoro měsíc nepřidat novou kapitolu. A dokonce ani článek. Nechci se z toho vymlouvat, jen vám možná osvětlit, proč se tu nic tak dlouho neobjevilo.
Takže,chvilku mi trvalo než jsem si v hlavě sesumírovala jak bude 6. kapitola vypadat. Pak jsem ji dopsala a k tomu skoro dokončila i 7. Jenže pak se mi nějakým způsobem, který tu nebudu sáho dlouze vysvětlovat, ztratila ta 6., 7. a ještě k tomu všechny nápady k téhle povídce (ze kterých si pamatuju max. půlku). No, takže fakt nevím, jak to teď bude vypadat.