Větší hrozba - 6. kapitola

24. února 2013 v 21:28 | Andul |  Povídky TVD
Jak já jsem ráda, že jsem vám to jsem stihla dát v termínu. Skoro jsem to nestihla. Návštěva, opisování sešitů, učení, máma - brr.
Ke kapitole asi tohle. Je tam pár prvků ze seriálu, kdo sleduje ví, kdo ne nevadí. Druhá půlka se mi docela líbí a první snad ujde. Uvidíte sami. Tak nějak to navazuje přímo na minulou kapitolu. kdo si chce osvěžit, tak zde.
Za to, že si Elena tak vehementně stojí za svým názorem na Damona, může jeho ovlivnění.
Ještě bych vás chtěla poprosit, zase, aby jste KOMENTOVALI 1. Protože tam jsou na 100% hrubky - neměla jsem tolik času to opravovat. Tak mě na ně upozorněte.
2. Fakt mě zajímá váš názor, co se vám líbí, co ne. Co byste změnili apod.
Název kapitoly mě nenapadl, snad na něj přijdu. Pokud by vás něco napadlo, tak prosím do komentářů, děkuji :)
Tak hurá do čtení!
P.S.: Udělejte si na to čas, protože jsem se nějak rozepsala a kapitola je na 7. stránek ve Wordu - velikost písma 12. Kdo to nechce zkoušet, tak prostě 2 757 slov :)"Jak jako, že se k tobě nechoval mile?" vyzvídala se Bonnie, a přitom pohledem hypnotizovala můj nový náramek.

"Co se ti nezdá na tom náramku?" Přitom jsem si ho posunula o něco výš.

"Něco z něj cítím. Je to taková zvláštní energie. Jakoby se mi snažil něco vrátit. " Pro tohle měla Bonnie dar, byla z nějakého zvláštního kmene. Její nevím kolik pra- babička byla šamanka toho kmene, alespoň tak nám to Bonnie vyprávěla. Ze začátku nás to trochu děsilo, ale už jsme si zvykly.

"Ale pořád jsi nám neřekla, co ti udělal."

"No, tak nějak na mě vychrlil všechny ty věci a ani se nezajímal, jak na to reaguji." V tu chvíli jsem si uvědomila, že nevím, jestli by se měly Bonnie s Caroline dozvědět tajemství, které ani není moje.

"Počkej, jaké věci? Co ti řekl? Vyděsil tě něčím?" vyptávala se má blonďatá kamarádka. Rychle jsem se snažila vymyslet jak z toho ven.

"Ano vyděsil mě. Říkal: 'Stále máš důvod se mě bát.' Bylo to divné. Nemůžu si vzpomenout, na co reagoval - proč řekl to 'stále'."

"Proč by to dělal? Opravdu je tak špatný, jako ho Stefan popisoval?" Teď uhodila Bonnie hřebíček na hlavičku. Proč by to měl vůbec dělat? Proč by chtěl, abych se ho bála? Na to jsem nedokázala najít odpověď.

"Já opravdu nevím. Ale jsem si jistá, že je to tak správně. Je správné se ho bát. Myslím si, že by dokázal být nebezpečný." Obzvlášť když vím, kým, nebo spíš čím je.

"Podle toho, co Stefan vyprávěl, tak by to mohla být pravda. A jak vypadá?" Jak jinak, Caroline pokaždé myslí na to, jak ten dotyčný vypadá, jakou má postavu. Klidně to může být i vrah a ona bude jako první myslet na to, jak vypadá. Zase ji nechci jen nějak pomlouvat. Ona je doopravdy moc chytrá, jen poslední dobou je nějaká zvláštní. Jakoby její hladina IQ prudce klesla.

"A nemáš náhodou toho svého Klause? Kdy nám ho představíš?" uvědomila jsem si, že se o něm od toho našeho posezení v Grillu nezmínila.

"Ovšem, pozval mě na tu párty u Lockwoodů. Doufám, že přijdete, protože tohle setkání bude epické." A je to zase tady, její úžasné slovo 'epické'. Na jednom pikniku prohlásila, že ten sendvič bude epický. A taky že byl - zapamatovaly jsme si ho jako ten nejodpornější, co jsme kdy ochutnaly.

"Eleno, obratně se vyhýbáš odpovědi. Jak vypadá?" Teď už se z toho asi nevykroutím. Začala jsem si natáčet pramínek vlasů na ukazováček.

"Car, ty už jsi ho viděla." Řekla jsem a jí se na tváři objevil mírně překvapený výraz.

"Kdy? To bych si ho všimla, ne?" Koukala na mě trochu zmateně i trochu nevěřícně.

"A taky, že všimla. Nemohla jsi mě od něj odtáhnout, teda do jisté míry obrazně řečeno." Sledovala jsem její reakci. Chvíli se zamyslela a potom vykulila oči.

"Ne! To nemyslíš vážně! Zrovna ten?"

"Jo, přesně ten." Do našeho rozhovoru se vložila Bonnie.

"Kdo? Rychle, řekněte mi to. Já u toho nebyla. Eleno, popiš mi ho, chci znát každý detail." Upřela na mě oči malého dítěte, dychtícího po sladkosti.

"Caroline ho nazvala 'Krasavcem u baru'. Je asi tak vysoký jako Stefan. Má temně černé vlasy a nádherné, průzračně modré oči. Jenže je zlý, jakože doopravdy zlý, vím to. Opravdu bychom se ho měli bát." Tím jsem řekla stop všem jejich spekulacím a mém použití slova nádherně.

"Toho musím poznat." Bonnie se rozsvítily oči.

"Ale je nebezpečný. Sám to řekl. Nezapomínej na to." Upozornila jsem ji.

"A jak to víš tak jistě? Viděla jsi ho dělat něco otřesného?" dožadovala se druhého vysvětlení. Když jsem si vybavila jeho oči, když útočil na Stefana a taky ty tesáky, musela jsem se otřást. Člověk doopravdy nikdy neuvěří, dokud to neuvidí. O důvod víc jim to neříkat.

"Zaprvé, jak už jsem zmínila, choval se ke mně hrubě. A zadruhé mi to mohlo dojít hned. Je tak drzý a arogantní. Samozřejmě, že bych se neměla řídit předsudky."

"Stejně ho chci poznat." Trvala si na svém.

"Dobře, tak co kdybychom si skočily na oběd, po cestě zpět bychom se stavily u mě doma pro kulmu na vlasy a líčidla.
Převlékly bychom se tady, stejně tu máme všechny šaty a potom šly spolu na tu party. Souhlas?"
"Jasně, Klaus na mě bude čekat tam." Souhlasila blondýnka.

"Já nemám doprovod, takže můžu taky. A Eleno, ty tam nejdeš se Stefanem?"

"Já nevím, včera jsme se … pohádali." Nic lepšího mě nenapadlo. Zadívala jsem se na sošku slona, kterou měla Bonnie na nočním stolku. Musela jsem vypadat zamyšleně, protože do mě Bonnie drcla a zeptala se:
"Eleno, co je? Je to kvůli Stefanovi? Jsi nějaká zadumaná."

"Nic já jen, chtěla jsem vám něco říct. Dnes v noci se mi zdál zvláštní sen. Byla jsem v kuchyni se Stefanem." Nechtěla jsem, aby začaly spekulovat o tom, proč se mi zdá o Damonovi, a tak jsem to trochu upravila. "No a někdo zazvonil, tak šel Stefan otevřít, a pak už jen šokovaně řekl: 'Katherine'. A do domu vstoupila holka, přísahám, že vypadala úplně stejně jako já. Potom jsme se začali prát. Vím, že to zní divně, ale …"

"Jo je to divné," přerušila mě Caroline. "Jak jsi vůbec došla na nějakou Katherine?"

"Katherine je Stefanova bývalá," odmlčela jsem se "a taky Damonova." Slyšela jsem jen dvojí zalapání po dechu.

"Jakože byla s oběma zároveň, nebo jak? To je hnusné." Odfrkla Bonnie.

"Já nevím, do takových podrobností nezabíhal. Co je důležité, tak řekl, že zemřela, oba ji ztratili." Je to zvláštní přemýšlet o tom takhle.

"Oh, tak to je, smutné." Od někoho jiného by to nevyznělo tak soucitně, ale Bonnie byla hodně empatická.
Nastala ta, mnohdy trapná, chvíle ticha, kdy jsme si třídily v hlavě, co vlastně jsem to teď řekla. Ticho přerušila až Caroline.

"Dobře, tak jdeme na ten oběd, nebo tady budeme sedět a řešit problémy Salvatorů?"

"Oběd." Shodli jsme se jednohlasně.


O několik hodin později:

Přijely jsme k vile Lockwoodů a vystoupily z auta. Někdo stál u příjezdové cesty. Byl o něco málo vyšší než Stefan. Měl světle hnědé vlasy, skoro až blonďaté a modré oči. Kráčel k nám sebevědomým, ale přesto uvolněným krokem.
Caroline se za ním rozběhla a políbila ho. Kdyby jen letmo, ale to byl vášnivý polibek se vším všudy. Bonnie se na mě významně podívala a odkašlala si. Caroline se k nám s úsměvem otočila.

"Dámy, tohle je můj přítel Niklaus Mikaelson. A tohle jsou mé kamarádky Elena" usmála jsem se na něj, "a Bonnie." Taky vyloudila něco jako úsměv, ale moc upřímně to nevypadalo. Podívala jsem se na ni a nadzvedla jedno obočí. Věnovala mi pohled, který říkal: 'Promluvíme si později, osamotě.'

"Rád vás poznávám, říkejte mi Klaus." Oběma nám věnoval polibek na hřbet ruky. Začínalo to být trochu trapné, a tak to Caroline zachránila.

"Tak jdeme?" zašvitořila.

"Běžte napřed, potřebuju aby mi Bonnie s něčím pomohla."

"Aha, a co se stalo? Nepotřebuješ i mě?"

"Ne, to je v pořádku." Ukázala jsem si na šaty, čímž jsem naznačila, že je s nimi něco v nepořádku.

Usmála se, vzala Klause za ruku a vydali se k vile. Když byly dostatečně daleko, Bonnie se mě zeptala: "Nepřijde ti Caroline poslední dobou nějaká divná?"

"Myslíš, že se chová tak nějak víc jako blondýny z vtipů? Jo všimla jsem si."

"Obvykle má k sobě daleko větší úctu a nelepí se na kluky jako nějaká pijavice. Vždyť ona je neuvěřitelně chytrá a sebevědomá." To měla Bonnie pravdu. S Caroline se něco děje.

"Asi je prostě zamilovaná." Uzavřela jsem tohle téma. I když přikývla, pořád nad tím přemýšlela.

"Ehm, Eleno." Řekla a podívala se někam za mě.

Otočila jsem se a uviděla jeho. Stál tam v celé své kráse a perfektně padnoucím obleku od Armaniho. Nemohla bych ho nenávidět, dokonce ani po tom, co jsem se o něm včera dozvěděla. Ano hlodalo to ve mě a bála jsem se. Jenže se mi nechtělo věřit, že by mi doopravdy ublížil, proč by to v tom případě neudělal do teď.

Otočila jsem se zpět k Bonnie. "Já půjdu najít Caroline." Věnovala jsem jí děkovný úsměv.

"Ahoj Stefane, víš já …" Nenechal mě to doříct.

"Ne Eleno, prosím tě, nech mě to říct první. Chtěl jsem ti to říct dřív, jenže ty jsi nepřišla, proč?"

"Já jsem se bála. A smazala jsem všechny vzkazy od tebe, prostě jsem na to ráno neměla. Nechtěla jsem se o tom bavit."

"Nechtěla? A teď už mě vyslechneš?" Přikývla jsem. "Dobře, pojď si sednout někam do zahrady." Asi pět minut jsme šli mlčky, až jsme narazili na lavičku, kde jsme se posadili.

"Co ti Damon řekl?" Upřel na mě zoufalý pohled. Vypadal, že se bojí, co mi mohl jeho bratr navykládat.

"Řekl mi, kdo jste, a taky že potřebujete k životu krev. A ty jsi prý na nějaké 'králíčkové dietě', či co. Stefane, proč taky nepiješ normální krev?" Zajímalo mě to, protože to pro něj určitě není lehké.

"Kdysi dávno se ze mě stal rozparovač, nemohl jsem s lidskou krví přestat," když vyslovil 'lidskou krví' trhla jsem sebou, "byl jsem na ní závislý. Pil jsem i když jsem neměl hlad. Nedokázal jsem při každém krmení nezabít. Přezdívali mi Rozparovač z Monterrey. A jednou jsem potkal dívku - Lexi, která mi pomohla se z toho dostat. Od té doby jsem se k lidské krvi už vrátit nechtěl, protože jsem věděl, že by se ze mě zase stal Rozparovač."

"Bože, to jsem nevěděla. Chodil jsi s ní, s Lexi?" musela jsem se na to zeptat.

"Co? Ne, bylo to o něčem jiném. Byli jsme velice dobří přátelé. To ona mě držela pohromadě, když jsem se snažil zvyknout na lidskou krev. Bez ní bych se z toho nedostal."

"Chtěla bych ji někdy poznat. Musí být úžasná." Přemýšlela jsem, jak mohla vypadat.

"Nevím, jestli to bude možné, už jsem o ní přes 35 let nic neslyšel. Pořád doufám, že se tu jednou objeví." V jeho výrazu bylo vidět, že je pro něj těžké vzpomínat. Už jsem se na to dál nevyptávala.

"Damon mi vysvětlil jak se proměnit v upíra a řekl mi, že jsi ho donutil proměnit se. On to prý nechtěl." Bylo mi proti srsti vyčítat Stefanovi něco, co se týkalo jeho bratra, jenže já nevím, jací byli, když ještě byli lidmi.

"Jo, vlastně to tak bylo. Já jsem nebyl připraven ztratit i bratra. Byla i chvíle, kdy jsem chtěl, abychom zemřeli spolu, v klidu, jako lidé. Jenže on začal provokovat, že bych nezvládnul žít upíří život a už vůbec ne bez něj. A tak jsem se naštval, proměnil sebe a potom i jeho." Nevím co si myslet, každý se může naštvat, chápu ho, že nemohl ztratit bratra. Samozřejmě to bylo špatné, ale nemohla jsem ho za to soudit.

"Naštěstí to bylo v noci. Došli jsme k zahradnímu domku, kde bydlela Katherinina služebná, jak jsme zjistili, byla to čarodějka. Dala nám prsteny, abychom na slunci neshořeli." Čarodějka, super. Co bude dál, vlkodlak?

"Čarodějka, jo? A co existuje ještě za nadpřirozená stvoření, o kterých bych měla vědět?"

"Já vím jen o těchto." Chvilku se zamyslel a potom pokývnul hlavou na znamení, že tomu tak opravdu je.

"A co ty prsteny? Je to tento?" ukázala jsem na jeho pravý prsteníček.

"Ano, je to on. Nechala je pro nás vyrobit Katherine. Je v něm lapis lazuli. Ten ve spojení se správným kouzlem nás proti slunci ochrání."

"Je to lazurit, že ano? Doma mám jeden náhrdelník, dala mi ho máma, k mým narozeninám. Ale nejsou v něm ty zlaté žilky. Jaktože v tvém prstenu jsou?" Také bych chtěla, aby se ten můj náhrdelník tak pěkně lesknul.

"To je právě to kouzlo vpletené do toho prstenu, alespoň tak nám to ta čarodějka popsala." Jo bezva, tak to se v mém náhrdelníku zlata nedočkám.

"Ty máš v tom prstenu napsané S. Nikdy jsem si toho nevšimla. Má tam Damon D?" Katherine to opravdu vychytala.

"Předpokládám, že ho tam má. Katherine byla perfekcionistka. Dbala na každý detail." Do tváře se mu vkrádal takový ten pohled a lá Staré dobré časy.

"Mám ještě dva dotazy. Zaprvé, když jste se s Damonem prali, či jak to nazvat, tak jsem se pořezala o vázu. Jenže když jsem se potom probrala, nic jsem tam neměla. Damon jen urtousil něco jako: 'To je celý Stefan.' Co to znamenalo, jak to, že jsem už nebyla zraněná?"

"Já jsem tě uzdravil. Víš, upíří krev má takovou vlastnost, že dokáže uzdravovat. Jen ten člověk nesmí být na pokraji života a smrti, když totak řeknu." Toho by se dalo využít, kdyby jen mohli upíři začít žít s lidmi, tak nějak - v 'míru'. Mohla by se použít na léčbu rakoviny, nebo tak něco.

"Protože by se mohl potom proměnit. Chápu. A ten druhý dotaz. Damon mi vysvětloval něco o ovlivnění, umíš to taky?" zajímalo mě, jestli mě Stefan někdy ovlivnil.

"Jo, umím to, jen možná ne tak silně, jako upíři krmící se lidskou krví."

"Ovlivnil si mě někdy?" Rozhodla jsem se pro přímou konfrontaci.

"Jednou ano." Co? Nenene, určitě mě ovlivnil, abych byla v klidu, nebo abych s ním zůstala i když vím, že je upír.

"Kdy? Jak?" polka jsem. V tu chvíli jsem si ani nebyla jistá, jestli to chci vědět.

"Před šesti měsíci." Vykulila jsem na něj oči. Chtěla jsem se ho vyptávat, proč a jak to bylo možné, když jsme se ještě ani neznali, jenže slova se mi zasekla v hrdle a já ne a ne je dostat ven. Stefan to pochopil, a začal vše vysvětlovat.

"Před šesti měsíci jsem se sem vrátil začít nový život. Jeden večer jsem byl na lovu a něco jsem zaslechl. Jakoby někdo hodil balvan do řeky. Přiběhl jsem na Wickery bridge a uviděl jsem pod vodou auto." Jak mi pomalu docházela jeho slova, začínaly se mi vlévat slzy do očí.

"Skočil jsem do vody a doplaval k autu. Otevřel jsem dveře řidiče a chtěl jsem dostat tvého otce ven. Ale on se bránil a ukazoval za sebe na zadní sedadlo. Tak jsem otevřel i zadní dvěře a tam jsem spatřil tebe. Byla jsi vyděšená, na pokraji omdlení, tak jsem tě rychle vytáhl z vody." Kvíkla jsem a rozbrečela jsem se. Stefan mě objal kolem ramen a začal se mnou pohupovat. Tuhle uklidňující fintu měli Salvatorovi očividně v krvi.

"Vrátil jsem se i pro tvé rodiče, ale už bylo moc pozdě. Potom jsem vylezl za tebou na břeh a ty jsi byla strašně zmatená a uplakaná. A pak jsi řekla jen: "Pod tou vodou byl moc velký tlak, normální člověk by ty dveře neotevřel." A já jsem si řekl, že bude jednodušší, když o mně nebudeš vědět. A tehdy jsem tě poprvé a naposled ovlivnil.

Pomalu jsem přestávala brečet. To co jsem právě zjistila, se nedalo jen tak vstřebat. Můj táta mě zachránil, Stefan mě taky zachránil.

"Kdybych chtěla, mohl bys mi tu vzpomínku zase vrátit?" Chtěla jsem si pamatovat poslední okamžik, když jsem viděla své rodiče.

"Pokud si to přeješ, tak můžu. Mám to udělat teď?" Alespoň vím, že mám tu možnost.

"Ne, teď ne. I tohle je na mě moc, teď prostě jen potřebuji najít Bonnie." Musela jsem si popovídat se svou malou kamarádkou. Svěřit jí všechno, co bych mohla. Pomalu jsem zase začínala brečet. Prudce jsem se zvedla a vydala se směrem ke středu všeho dění.

"Eleno!" zavolal za mnou Stefan. "Nechceš si o tom promluvit?" vypadal opravdu zoufale, bál se o mně.

"Ne, já, já, jen potřebuju Bonnie. Nech mě teď být, já si potřebuju vyčistit hlavu." Myslela jsem, že se vydá za mnou, ale zůstal tam, za co jsem mu byla vděčná.

Po chvíli jsem ji našla. Povídala si s nějakou dívkou ve špatně padnoucích šatech.

"Ahoj, mohla bych si na chvilku půjčit svou kamarádku?" Dívka s úsměvem přikývla. " Děkuji ti." Chytla jsem Bonnie za ruku a táhla ji za sebou do zadu k druhým toaletám.

"Prosím tě, vysvětlíš mi co se tady děje? Máš rozmazanou řasenku. Ty jsi brečela?" Chtěla jsem jí všechno vylíčit, ale něco jsem zaslechla.

"Slyšíš to?" Takové hekání a vrčení. "Pojď se tam podívat." S těmi slovy jsem se vydala za k místům odkud se ozývaly ty zvuky.

"Eleno počkej. Mohlo by to být nebezpečné." Ale já jsem pokračovala dál, a tak se vydala z mnou.

Došly jsme až ke kůlně, zpoza které se ty zvuky ozývaly. Nebyla to až tak kůlna, jako spíš zahradní domek. Obešli jsme jej a zůstaly stát jako opařené.

Byl tam Damon s Klausem. Oběma stékaly po těle pramínky krve, měli vyceněné špičáky a vystouplé žilky kolem očí. Damon se ze všech sil snažil zakousnout Klausovi do hrdla, ale ten měl očividně navrch. Držel Damona pod krkem, čímž ho dusil a zárověň přidržoval u zdi.

"Eleno." Vykvikla Bonnie. "Kdo je ten druhý?"

"Damon."


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 charliessstories charliessstories | Web | 24. února 2013 v 22:09 | Reagovat

Tak tohle je super! Skvělé akční. Těším se na další! :)

2 Andul Andul | 25. února 2013 v 15:25 | Reagovat

[1]: Děkuju. Jsem ráda, že se líbí. Máš moc pěkný blog. Hned jak budu mít trochu času, tak se vrhnu na tvoje povídky :)

3 Leňuš Leňuš | 25. února 2013 v 15:54 | Reagovat

Na téhle kapitole se mi fakt líbí ta druhá půlka a taky tato věta: Povídala si s nějakou dívkou ve špatně padnoucích šatech. :D Od čtení jsem se nemohla odtrhnout, úplně mě to vtáhlo. :)

4 Andul Andul | 25. února 2013 v 17:34 | Reagovat

[3]: Leni, ty mě vždycky potěšíš :)Druhá půlka se mi taky docela líbí. První je spíš taková - 'potřebuju se někam dostat' :)Jo, špatně padnoucí šaty - snažím se víc okecávat a napsat: "V krásných levandulových šatech" se mi nechtělo. :)

5 šunkič šunkič | Web | 26. února 2013 v 19:43 | Reagovat

Omlouvám se za to spoždění, ale prostě... já si vždycky potřebuju udělat náladu :D.
Náhodou, mně se líbily obě části :). Rozhovor Stefana a Eleny byl stejně důležitý jako ten holčičí. A hrozně mě zajímá, jaká bude role Klause. Krom toho, že oblbuje Caroline. A teď i žere Damona :D.
Stefan se mi líbí. Hlavně proto, že už dál nelhal :).
Je to čím dál tím lepší! :)

6 Andul Andul | 26. února 2013 v 22:11 | Reagovat

Omlouváš se? Za co? Vždyť já jsem hlavně ráda, že mi tu slátaninu vůbec čteš :) Lepší? No to mi spadl kámen ze srdce. Abych pravdu řekla, tak by mě to s Klausem taky zajímalo:) Ne-samozřejmě vím jaká úloha to bude, ale nejsem si úplně jistá jak to sesumírovat :)
No uvidím :)

7 šunkič šunkič | 26. února 2013 v 22:31 | Reagovat

[6]: Slátanina to není ;).
Takový to "Jo, jasně, vím jak to bude, jen je má představa trochu málo konkrétní" znám moc dobře :D. Mám takhle naplánovanou třetí sérii.

8 terulka terulka | 8. března 2013 v 18:45 | Reagovat

Úžasný :) bude pokráčko?:P

9 Andul Andul | Web | 8. března 2013 v 20:23 | Reagovat

[8]:
Děkuju :) Bude, snad teď o víkendu - budu se snažit. Poslední dobou nemám moc času, nápadů a nálady na psaní, ale asi se do toho zase začínám dostávat :)

10 terulka terulka | 8. března 2013 v 23:43 | Reagovat

[9]: Supér♥ Těším se :)

11 Terry Terry | Web | 10. března 2013 v 18:45 | Reagovat

Přečetla jsem tuto povídku jedním dechem. Moc se těším na další dílek. Doufám, že bude brzy! :)

12 Andul Andul | Web | 10. března 2013 v 21:07 | Reagovat

[11]: Jé, děkuju. Takové komentáře vždy potěší:)Novou kapitolu jsem právě přidala. Snad se bude líbit.

13 JOP JOP | 10. března 2013 v 21:29 | Reagovat

To je naprosto úžasné. Promiň, že jsem si to neúřečetla dřív... Doufám, že tu sedmou kapitolu dopšeš co nejdřív, protože: "This was Epic".

14 Andul Andul | Web | 10. března 2013 v 21:46 | Reagovat

No né! Děkuju. Ty ses mi vrátila. Epic? No nevím. Jinak 7. kapitola už je zveřejněná, jen sis jí asi nevšimla :)

15 Alalka Alalka | E-mail | 12. března 2013 v 19:31 | Reagovat

Taky se mi líbily obě části, nemůže se pořád jenom něco dít, i kecy jsou v textu důležitý :)
Snad Klaus Damonovi nijak neublíží, jdu to rychle zjistit do další části.

16 Andul Andul | Web | 12. března 2013 v 21:33 | Reagovat

[15]: Aaa,další Delenačka? Já mám taky ráda obě části :) Ta první taková"kecovitá" a ta druhá o něco obsáhlejší a akčnější:)

17 Flossieson Flossieson | E-mail | 26. července 2017 v 0:41 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170725

18 DavidPiera DavidPiera | E-mail | 29. července 2017 v 10:55 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиудалим все ваши данные Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

19 Mariasn Mariasn | E-mail | Web | 2. srpna 2017 v 5:37 | Reagovat

Мечтаете как-то разнообразить сексуальную жизнь? Добиться новых ощущений помогут эротические товары

Один из самых популярных методов достичь ярких ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью просто добиться дополнительной симуляции эрогенных зон и точек на теле. Только не пользуйтесь им в одиночестве, доверьтесь своей второй половине. Это укрепит вашу связь и позволит стать более раскованными и открытыми друг с другом.</p>
Также среди секс-игрушек распространены эрекционные кольца, наручники, различные смазки и стимуляторы. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь пробовать разные варианты, и вы обязательно отыщите то, что придется по вкусу вам и партнеру.</p>
Стоит отметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вагинальные шарики, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, и остальные интим-товары вы можете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

20 CarolynSuh CarolynSuh | E-mail | 4. srpna 2017 v 15:50 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

21 Dannymom Dannymom | E-mail | Web | 12. srpna 2017 v 4:03 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

22 DorogiKRDMl DorogiKRDMl | E-mail | 26. srpna 2017 v 13:59 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в Краснодаре и г.Апшеронск. Решение любого вопроса по асфальтоукладке и дорожным работам. Под КЛЮЧ

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... 8 (8 6 1) 2 4 1 2 3 4 5
___________________________
асфальт плитка благоустройство
благоустройство чертаново центральное
муниципальные заказы на благоустройство
благоустройство территории снип актуализированная редакция сп
благоустройство крыши

23 SlavaFii SlavaFii | 5. října 2017 v 20:52 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have loads of work to do next week month. Plus the university exams are approaching, it will be a stretch. I am already being anxious maybe I should <a href=http://firmgains.com/drugs/how-to-get-ambien>click here</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

24 BethanyOnc BethanyOnc | E-mail | Web | 10. října 2017 v 15:40 | Reagovat

https://issuu.com/zlatanibrahimovic7/stacks/912c3d2f7bcb4aff9a4fed00cbb70955

25 Teecyenlignpt Teecyenlignpt | E-mail | Web | 14. února 2018 v 1:28 | Reagovat

ranexa and viagra
<a href=http://hqviagrauro.com/>cheap prescription viagra</a>
how young take viagra
<a href="http://hqviagrauro.com/">cheap viagra canada</a>
can viagra be taken by anyone

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama