Březen 2013

Větší hrozba - 8. kapitola Damon

29. března 2013 v 16:30 | Andul |  Povídky TVD
Volejte sláva a tři dny se radujte! :)
Ne, teď vážně. Konečně tu je v celé své kráse 8. kapitola. Co bych vám k ní tak řekla? Jak už název napovídá, bude se hodně týkat Damona. Vlastně v téhle kapitole jsou aktivně zapojeni jen Elena s Damonem. Uvidíte sami. Délkově je taková průměrná. Jinak aby Stelenačky neztráceli naději, tak zaspoileruji a řeknu vám, že Steleny se ještě dočkáte :) To sem vám toho moc neřekla.
Tato kapitola je klasicky napsná z pohledu Eleny, ale fakt jsem měla chuť některé kousíčky napsat i z Damonova pohledu, tak se možná ještě dočkáte později :)
Už bych jen dodala, abyste nebyli zmatení, že mezi hvězdičkami (***) je něco jako flashback ze 4 kapitoly.

Teď už vás jen tradičně žádám, abyste KOMENTOVALI. A taky za všechny pěkné komentáře děkuji - mám z nich radost :) A ještě jestli byste mohli hlasovat v nové anketě :)


Omlouvám se....

25. března 2013 v 10:35 | Andul |  Můj život
Tímto bych se vám chtěla omluvit, že už tak dlouho nepřibyla nová kapitola. Vím, že tím pravděpodobně ztrácím čtenáře. Posledních čtrnáct dní jsem měla tak nabitých, že jsem ráda, že jsem se stíhala učit.
Potom mě před 14ti dny potkalo takové menší psychické zhroucení, načež jsem byla (a jsem) 'parádně' vydeptaná. Nechtělo se mi psát, protože to bych musela Elenu poslat do Kroměříže, Stefana nechat spáchat sebevraždu a Damona .. z toho asi udělat gaye (nic proti nim, ale představte si Damona, který není na holky). Takže jsem si svoji depku radši nechala u sebe, než abych ji přenesla i do povídky.
A aby toho nebylo málo, tak jsem onemocněla - zase. Je tohle vůbec normální, já už jsem potřetí za tuto zimu nemocná. A ani jednou jsem se mezitím neuzdravila. No, moje imunita asi jela na výměnný pobyt s kašlem a rýmou. A já teď nemám náladu na nic jiného, než se zavrtat do peřin a být tam opravdu dlouho.
Když tak píšu tenhle článek, dostávám zase chuť na psaní, spíš je to jen taková chutička (fuj to je hnusný slovo). Asi se vrhnuna tu 8. kapitolu. Fakt bych ji už měla dokončit.

P.S.: Konečně jsem se rozhodla zapracovat na designu blogu. Ale nevím do jaké barvy, tak prosím hlasujte v nové anketě.
Děkuji :)

Větší hrozba - 7. kapitola MDO

10. března 2013 v 21:02 | Andul |  Povídky TVD
Takže je tu konečně 7. kapitola. To MDO je její název. Význam zjistíte asi v půli kapitoly.
Nechávám to takové rozdělané a proto chci co nejdříve přidat i kapitolu 8. Ta bude zajímavá. Dozvíme se v ní pár odpovědí a otevřeme nová témata.
Nechce se mi to okecávat,tak snad jen mé přání - Ať se vám to líbí:)
A PĚKNĚ PROSÍM KOMENTUJTE :) A samozřejmě děkuji všem, kteří komentovali u minulých kapitol. Hlavně minulá kapitola - tam je komentářů ... :)
To bude asi vše, tak hurá do čtení :)

P.S.: 'POVINNOST' prvního - smozřejmě i těch ostatních-, co si tuto kapitolu přečte. Prosím napiště mi do komentářú, jestli ten text můžu nechat takhle nahuštěně, anebo je to nepřehledné a mám tam dodělat ty odstavce, jako u minulých kapitol ?

EDIT 11.3.: Tak už jsem tam ty odstavce dodělala. Včera večer jsem byla moc líná.:)
Od přidání nové kapitoly je tu hlasů v anketě a jen jeden jediný komentář, který mě moc potěšil. Takže těm "lenochům" co pouze hlasovali děkuji, ale prosím aby KOMANTOVALI, protože mě fakt zajímá, co se vám líbí a co ne. Pokud mi chcete udělat radost, tak zde zanechávejte komentáře. Vždyť vám to tolik času nezabere, ne? :)

EDIT 12. 3.: Těch "editů" tu mám nějak moc :) Mockrát vám děkuji zapěkné komentáře, fakt mě těší. Mám z nich radost. :)