Větší hrozba - 7. kapitola MDO

10. března 2013 v 21:02 | Andul |  Povídky TVD
Takže je tu konečně 7. kapitola. To MDO je její název. Význam zjistíte asi v půli kapitoly.
Nechávám to takové rozdělané a proto chci co nejdříve přidat i kapitolu 8. Ta bude zajímavá. Dozvíme se v ní pár odpovědí a otevřeme nová témata.
Nechce se mi to okecávat,tak snad jen mé přání - Ať se vám to líbí:)
A PĚKNĚ PROSÍM KOMENTUJTE :) A samozřejmě děkuji všem, kteří komentovali u minulých kapitol. Hlavně minulá kapitola - tam je komentářů ... :)
To bude asi vše, tak hurá do čtení :)

P.S.: 'POVINNOST' prvního - smozřejmě i těch ostatních-, co si tuto kapitolu přečte. Prosím napiště mi do komentářú, jestli ten text můžu nechat takhle nahuštěně, anebo je to nepřehledné a mám tam dodělat ty odstavce, jako u minulých kapitol ?

EDIT 11.3.: Tak už jsem tam ty odstavce dodělala. Včera večer jsem byla moc líná.:)
Od přidání nové kapitoly je tu hlasů v anketě a jen jeden jediný komentář, který mě moc potěšil. Takže těm "lenochům" co pouze hlasovali děkuji, ale prosím aby KOMANTOVALI, protože mě fakt zajímá, co se vám líbí a co ne. Pokud mi chcete udělat radost, tak zde zanechávejte komentáře. Vždyť vám to tolik času nezabere, ne? :)

EDIT 12. 3.: Těch "editů" tu mám nějak moc :) Mockrát vám děkuji zapěkné komentáře, fakt mě těší. Mám z nich radost. :)
"Damon? Stefanův bratr?" zeptala se. Jakoby to snad nebylo jasné.

"Ráda bych ti teď vylíčila celý jejich rodokmen, ale myslím, že máme zdaleka jiný problém, než řešit prostatu nějakého jejich pradědečka." Klaus stále držel Damona pod krkem, ale na nás upřel nenávistný pohled. I přes to, že už jsem tyhle červené oči s vystouplými žilkami viděla, naskočila mi z toho husí kůže.

"Já to z tebe dostanu!" zařval Klaus a zlomil Damonovi vaz.

Zaječela jsem. On zabil Damona, jen tak, pro zábavu či co. Chytil ho za hlavu a trhnul mu s krkem.

Potom Klaus udělal pár kroků k nám. Bonnie stála jako opařená, pravděpodobně byla v nějakém traumatickém šoku.

Klaus se pomalu blížil k mé kamarádce, samozřejmě že se mohl během vteřiny přemístit, ale chtěl to natáhnout, užíval si náš strach. Špičáky měl stále prodloužené. Nevím, co mě to v tu chvíli popadlo, asi nějaké sebevražedné skony. Skočila jsem Klausovi do cesty, ale než jsem stihla něco udělat, ať už to bylo cokoli, Klaus mě rukou odhodil na stěnu domku.
Uslyšela jsem prasknutí a pak ucítila ostrou bolest v ruce. Začínaly na mě jít mdloby, ale stále se mi dařilo vnímat děj kolem sebe. Koutem oka jsem postřela pomalý pohyb. Pootočila jsem se, a uviděla probouzejícího se Damona. Další věc, kterou mi jaksi zapomněl zmínit.

"Da-mone." Vydechla jsem. Šílená bolest mi vystřelovala od paže až k páteři. Sykla jsem a pak jsem pomalu zavřela oči a byla na pokraji omdlení.

"Eleno!" V momentě byl u mě a přiložil své zápěstí k mým ústům. "Pij." Přikázal mi. Cítila jsem ostrou vůni a zaváhala, ale potom jsem se napila. Nechutnalo to až tak hrozně jak jsem čekala. Krev měla železitou, ale nasládlou chuť.

Po chviličce jsem se odtáhla. Cítila jsem, jak ta bolest pomalu ustupuje. Tak krev byla opravdu zázračná.

"Děkuju." Řekla jsem směrem k Damonovým průzračně modrým očím. Je to zvláštní. Je ve mně zakořeněný fakt, že je zlý, ale poslední dobou tomu bylo stále těžší věřit.

"Nemáš za co." Věnoval mi úsměv plný smutku. Chvíli jsme se na sebe jen tak dívali a pak nás vyrušily rány.

Už sem přiběhl i Stefan. Řval na Bonnie, aby utekla, ale ona pořád jen stála. Damon se vedle mě zvedl a rychlostí blesku se přemístil ke Klausovi. Než ale stihnul něco udělat, všichni tři se svalili k zemi a chytli se za hlavu.

Bonnie měla mírně pozvednuté ruce a upírala na ně pevný pohled, plný odhodlání. Nevím, co to dělala, ale v tu chvíli jsem se hlavně soustředila na náš útěk.

Skoply jsme boty na podpatku a utíkaly k autu. Po cestě jsem se otočila. Všichni tři stále seděli na zemi a svíjeli se ve strašných bolestech, jakoby je něco ničilo zevnitř. Když jsme zahýbaly za roh, vrhla jsem tím směrem ještě poslední pohled. Klaus už tam nebyl a Stefan s Damonem stáli vedle sebe, vypadali, že se hádají.

Když jsme se dostali do davu, začali jsme hledat Caroline. Nemůžeme ji tu nechat, obzvlášť ne, když je Klaus jejím doprovodem. Brzo se po něm začne shánět a to by nemuselo dopadnout dobře.

Nikde jsme ji neviděli, takže jsme se rozhodli, že se musíme schovat a všechno to probrat. Jako nejlepší řešení se nám zdál náš dům. Doběhli jsme k příjezdové cestě. Auto tam naštěstí, nebo možná naneštěstí stálo.

"Myslíš, že jsme ji jen přehlédly? Když neodjela, musí tam někde být. Nebo ji našel Klaus." Bonnie začínala panikařit.

"Já nevím, nesmíme se nechat rozptýlit." Všimla jsem si, že na předním skle auta je nějaký lísteček. "Podívej, něco tu je. Psala to Caroline. 'Není mi dobře. Matt mě odvezl, abyste měli auto na cestu domů. Klíče jsou v květináči nalevo od brány.' Máme štěstí, že tu to auto ještě stojí. Vzhledem k tomu, že nechala zloději přesné instrukce, tak bych se ani nedivila, kdyby tu už nebylo."

"Caroline poslední dobou fakt moc nepřemýšlí." Konstatovala.

Nasedly jsme. Řídila jsem já, protože Bonnie mi nepřišla dostatečně způsobilá a to jsme se ještě ani nebavili o tom, jak dosáhla toho, že naši tři upíři se bolestí nemohli ani hnout.

Několik ulic před naším domem jsem musela dupnout na brzdu. Před čelním sklem totiž proletěl havran.

"Debilní pták." Ulevila jsem si. "Měla jsem ho sejmout." Pozdě jsem si uvědomila, že vedle mě někdo sedí. A ten někdo se na mě zrovna díval odsuzujícím pohledem.

"Eleno? Kde se to v tobě bere? Nejsi náhodou zapřísáhlá ochránkyně zvířat?" Bravo Bonnie, skvěle mi pomáháš.

"Jsem z toho na prášky. Co čekáš, že budu dělat?" odsekla jsem. Na to už nic neřekla, jen se sesunula níž na sedadle. Neměla jsem si na ní vybíjet svůj vztek, ale je toho na mě vážně moc.

Zastavily jsme před domem. Já jsem se snažila vyhrabat klíče kabelky. Po chvilce hledání jsem to vzdala. Musela jsem je ztratit někde u Lockwoodů.

"Nemám klíče, teď můžeme jen doufat, že je Jeremy doma." Zazvonila jsem. Poprvé. Podruhé. Nic. Už jsme se otáčeli, když se dveře pomalu otevřely a v nich stál unavený Jeremy.

"Eleno, promiň. Já jsem strašně utahanej. Neslyšel jsem zvonek." Když uviděl, že za mnou stojí Bonnie, rozzářil se. Ano, můj bratr zamilovaný do mé nejlepší kamarádky.

"Uf," oddechla jsem si "jsem tak ráda, že jsi doma." Nevím, co to do mě vjelo, ale po několika letech jsem objala svého bratra. Zdráhavě mi objetí oplácel. Když jsem se od něj oddálila, jen na mě podezíravě hleděl.

"Neřeš to, tvá sestra je jen ráda, že tě vidí." Bonnie věnovala mému bratovi oslňující úsměv a ten jí na to odpověděl objetím. Bezva, dnešku bychom mohli začít říkat MDO - Mezinárodní den objímání.

"Nechci vás rušit, ale měli bychom jít dovnitř, začíná pořádně lejt." Během ani ne minuty začaly z nebe padat obrovské kapky a trávník byl v momentě pod vodou. Klasické letní počasí, vsadím se, že se k tomu během chvilky přidá i pořádná bouřka.

"Jer…" přerušil mě dřív, než jsem stihla vyslovit moji žádost.

"Dámy, moc rád bych vás poctil mou potěšující a neodbytnou přítomností, ale mám nahoře něco rozdělané. Takže jestli mě omluvíte." A už utíkal nahoru po schodech. Když jsem uslyšela bouchnutí dveří, okamžitě jsem vyprskla smíchy. Bonnie ale byla očividně Jeremyho rádoby elegantním chováním okouzlená, dá-li se to tak říct.

"Půjdeme ke mně do pokoje, půjčím ti něco na převlečení." Jen přikývla na souhlas a vydala se nahoru za mnou.

Když jsem otevírala dveře do mého podkrovního pokoje, najednou zhasla světla a po chvíli se ozval hrom. Chvilku trvalo, než naše oči přivykly tmě. Můj bratr vylezl z pokoje s baterkou.

"Jdu nahodit pojistky." Po cestě k pojistkám dvakrát spadl, ale nakonec se světla rozsvítila.

"Díky." Zavolala jsem na něj a konečně vstoupila do svého pokoje.

"Bože můj." Jo, tak to bylo přesné. V pokoji u okna byla obrovská kaluž vody.

"Do pytle! Asi zapomněla zavřít okno." Rychle jsem to napravila. No nevím o tom, že bych to okno vůbec otevírala, ale při tom, co se teď děje, jsem na to klidně mohla zapomenout.

Ještěže byla koupelna hned vedle. Během chvilky jsme měly vytřeno a mohly jsme se věnovat našemu tématu.

"Eleno?" Bylo to zvláštní, když takhle vyslovila moje jméno s otazníkem. Asi nevěděla, jak budu reagovat. Byla jsem hodně vystresovaná.

"Hm?"

"Ty jsi to věděla? To, že Stefan, Damon … a Klaus nejsou až tak úplně normální?" Měla jsem jí lhát? Hrát překvapenou? Kam by to vedlo? Nemělo to smysl, zvlášť když to vím jen chvilku.

"Jo věděla. Ale teprve od včerejška. O Klausovi jsem samozřejmě netušila." Představa toho, co mohl Caroline všechno udělat, byla otřesná.

"A víš, co jsou vlastně zač? Mně to až moc připomínalo Stmívání, ale nechce se mi věřit, že by …"

"Že by byli upíři?" Dívka sebou trhla. "Promiň, neměla jsem to tak vybalit. Už se dnes budu snažit být citlivější."

"O to nejde. Jako samozřejmě, že mi to nedělá dobře, ale nejsem z toho nějak šíleně vystrašená. Děsí mě spíš to, co můžu být já. Vždyť jsi to viděla. Jen jsem se na ně dívala a oni se úplně sesypali."

"Neboj se, nějak to vyřešíme. Napadlo mě, jestli o tom něco nemůže vědět tvoje babička." Vždycky byla záhadná a působila velice chytrá a světaznalá. Tak proč by nevěděla něco o tomhle?

"Zavolám jí. Třeba bude moct přijet." Vzala do ruky telefon a vytočila číslo. Naznačila jsem, že se půjdu umýt a nechám jí trochu soukromí.

Zavřela jsem za sebou dveře. A začala jsem se svlékat. Když jsem byla jen ve spodním prádle, napadlo mě, že bych mohla Bonnie vyndat nějaký čistý ručník. Otevřela jsem skříňku a vypadl na mě složený papírek. Byl psán upraveným, ale ostrým písmem.

Eleno,
doufám, že nebudeš řešit, jak jsem věděl, že tuhle skříňku otevřeš. Předpokládám, že máš na sobě maximálně spodní prádlo. Rád bych viděl, jak se teď tváříš a samozřejmě nejen to.
Potřebuji tě vidět a něco s tebou vyřešit. Vzhledem k tomu, že u tebe tvoje malá kamarádka přespí, tak bych uvítal, kdybys na mě o půlnoci čekala v obýváku. Pokus se ji při vstávání nevzbudit. Společnost nepotřebujeme.

P.S.: Omlouvám se za to okno. Představ si, že zvenku se dost špatně zavírá. Doufám, že jsem ti z pokoje neudělal plavecký bazén. Byla by to škoda. Líbí se mi ten kůň, co ho máš nad postelí.
Damon S.

Z těch posledních řádků úplně čišela ironie. Blbec. Příště si to bude vytírat sám. Představa, že Damon byl u mě v pokoji, jen chvíli před tím, než jsme tam s Bonnie vstoupily. Mohl nás zabít. A teď po mě chce, abych se s ním setkala. Potom, co mi řekl, že se ho mám bát a já ho poslechla? Samozřejmě, že by to bylo u nás v obýváku, ale budu tam sama.
Jenže kdybych tam nebyla, tak by si pro mě stejně přišel do pokoje a po cestě by mohl zabít Jeremyho i s Bonnie. Dám si horkou sprchu a uvidím. Doufám, že se Bonnie od babičky něco dozvěděla.

***

Když jsem vylezla z koupelny. Bonnie už seděla na posteli.

"Co říkala?" Prosím, ať to není něco hrozného.

"Když jsem bábi řekla, že máma je zase pryč a co se mi stalo, tak řekla, že zítra přijede." Alespoň nebude Bonnie doma sama.

"To je dobře, ne? Chceš se jít umýt? Nechala jsem ti tam čistý ručník." Přikývla. " Zavolám Caroline, jestli je v pořádku." Když se za ní zavřely dveře, našla jsem telefon, vytočila číslo a čekala na odpověď.

"Haló? Eleno, co se děje?" Proč by se mělo něco dít? To má nové telepatické schopnosti, nebo co?

"Nic se neděje. Chtěla jsem se jen zeptat jak ti je?"

"Už je to lepší. Máma mi dala nějaké léky a teď se spolu díváme na film." Ještěže není sama. V naší situaci není nejlepší řešení být sám.

"Super!" Odpověděla jsem až přehnaně nadšeně. "Můžu mít na tebe jednu divnou otázku? Pozvala jsi k vám někdy Klause dovnitř?"

"Ne, ještě ne, mámě jsem ho představila teprve dnes na té párty. Připadal jí na mě moc starý. Jak jinak." Úplně jsem viděla její otrávený obličej.

"Dobře. Tak ho prosím tě nezvi dovnitř. Ať ti bude tvrdit cokoli, nedělej to. Vím, že je to divné, ale poslechni mě."

"Já nevím. Nepozvu ho, ale zítra mi to vysvětlíš." Bonnie už vycházela z koupelny. Gestem jsem jí naznačila, ať ještě chviličku počká.

"Jo jasně. Car, promiň, já už budu muset končit. Hezky se vyspi a hlavně ho nepouštěj dovnitř."

"Rozkaz šéfe." Ve sluchátku jsem slyšela její smích a pak jsem to položila.

"Tak jak jí je?" Měla mokré vlasy, proto jsem po ní hodila ještě jeden ručník.

"Jo, prej je v pohodě. A mám jednu velice dobrou zprávu." Bonnie nadzvedla obočí a čekala na tu dobrou zprávu.

"Ještě Klause nepozvala dovnitř, takže je zatím v pořádku." Její obočí se posunulo ještě o kousíček výš.

"Co tím myslíš, že ho ještě nepozvala dovnitř?" Ups, jasně, ještě jsem jí to neřekla.

"Když nepozveš upíra do domu, tak nemůže dovnitř." Což znamená, že jsme tu v bezpečí před Klausem.

"Hm, to se hodí. To ti řekl Stefan?" Vzala fotku mě a Stefana z mého nočního stolku a začala si ji prohlížet.

"Ne tak úplně. Tohle mi zrovna řekl Damon. Ale Stefan mi řekl plno dalších věcí." Dodala jsem rychle.

"A myslíš, že bys mi ty informace mohla předat dál?" Jistě, co jiného mi zbývá?

Když jsem jí popsala všechno od ovlivnění, přes léčivou krev až po Stefanovo rozparovačské období, bylo toho na nás tolik, že jsme si lehly a Bonnie v okamžiku usnula. Ještěže mám tak velkou postel. Než jsem se zachumlala pod peřinu, ještě jsem nastavila budík na 23:55. Doufám, že nevzbudí i Bonnie. Mobil jsem strčila pod polštář a po chvíli usnula.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Pokud jste tu byli, tak prosím hlasujte (nefunkční měřič návštěvnosti):

Byl/a jsem tu, a četl/a povídku 87.5% (14)
Byl/a jsem tu, ale povídku nečetl/a 12.5% (2)

Komentáře

1 Leňuš Leňuš | 10. března 2013 v 22:46 | Reagovat

Další skvělá kapitola... :) Líbí se mi ta část, kdy venku prší a vypadnou pojistky, to mě vtáhlo. A dopis od Damona se ti taky povedl. Ovšem prostata pradědečka nemá chybu. :D
Možná by bylo lepší rozdělit ten text na odstavce, teda alespoň mně osobně se to tak líp čte.
Doufám, že další kapitola bude co nejdříve. :)

2 Andul Andul | Web | 11. března 2013 v 6:32 | Reagovat

Jo, novou kapitolu se pokusím zveřejnit a hlavně dopsat, co nejdřív. Jsem ráda, že se líbí.
Dobře, rozdělím to na odstavce :)

3 šunkič šunkič | Web | 11. března 2013 v 21:01 | Reagovat

Ty odstavce jsem taky jednou koumala, ale nakonec jsem usoudila, že je to jedno :D.
Pffff, moc nezodpovězenejch otázek :/ A Bonnie nevěděla, že je čarodějka? To mi nějak uniklo :D.
Nejvíc se mi líbil Damonův vzkaz :).
A cejtím na sobě, že mi schází Stefan. Začínám chápat, jak se cítí fanynky Damona při druhé sérii DZ. A není to nic příjemnýho teda :D:D. Každopádně jsem zvědavá, s čím Damon přijde.
Jak to všichni děláte? Já když píšu, tak tam prostě nikdy není taková ta zvědavost, co bude dál... buď nemá člověk nejmenší tušení, nebo je mu to jasný :/. Ještě se mám co učit :D.

4 Andul Andul | 11. března 2013 v 21:29 | Reagovat

Jo, hodně otázek zodpovím v 8. kapitole :) Ne-e Bonnie nevěděla, že je čarodějka.
Stefan ještě bude :) Potřebovala jsem se jen dostat tady do této fáze. Ale víc spoilerovat nebudu :)
Ty učit se od nás? To nevím, viděla bych to naopak - alespoň u mě. :)
Jinak jsem ráda, že je tam ta zvědavost.

Co se týče DZ - jasně že mi Damon chyběl, ale ty jsi to tak krásně napsala, že jsem si vystačila i se Stefanem A Ivčou :)

5 terulka terulka | 12. března 2013 v 10:36 | Reagovat

Krásná kapitolka :) Těším se na další a taky sem pro rozdělení to na odstavce :)

6 Andul Andul | Web | 12. března 2013 v 17:31 | Reagovat

[5]: Děkuju. A odstavce seuž budusnažit dělat pokaždé :)

7 Alalka Alalka | E-mail | 12. března 2013 v 19:49 | Reagovat

Chválím, opravdu je každá kapitola lepší a lepší, už píšeš jako profík :) I délka mi vyhovuje. Pradědečkovy obtíže mě pobavily, jen tak dál. A zdá se mi to nebo se tvá Bonnie podobá více té knižní? Vysvětlovalo by to fakt, že mi není vůbec nesympatická Xd

8 Andul Andul | Web | 12. března 2013 v 21:28 | Reagovat

[7]: Jé, mockrát děkuji :) Jako profík? No to asi ještě ne, ale jednou bych toho ráda dosáhla :)
Knižní Bonnie - jo, je to dost možné.Když o ní píšu, tak v ní spíš vidím tu z knížky, než tu seriálovou :)Jsem ráda, že ti není nesympatická.A ještě jednou bych ti chtěla poděkovat, za pěkné komentáře.

Tímto samozřejmě děkuji za komentáře všem :)

9 charliessstories charliessstories | Web | 12. března 2013 v 22:07 | Reagovat

Kapitola se mi moc líbí a povídka sama o sobě mě začíná zajímat stále víc a víc :) Je tam určité napětí, má to dobrý příběh, nechybí tomu promyšlenost. A velmi se těším na další kapitolku! :)

10 Andul Andul | 13. března 2013 v 13:53 | Reagovat

[9]: Moc děkuju :) Na můj vkus, to začínám až moc zamotávat. Ale všechno se později vyřeší. Už v další kapitole se pár věcí objasní.

11 terulka terulka | 19. března 2013 v 18:01 | Reagovat

A kdy bude další? O:)

12 Andul Andul | 19. března 2013 v 20:52 | Reagovat

Nejpozději o víkendu. Vím, že bych měla psát častěji, ale teď jsem měla tak nabitý  týden, že jsem vůbec nestíhala. Zase to nechci psát moc na rychlo, protože by se to asi projevilo na kvalitě. No to je jedno, tento týden tu bude 8. kap. :)

13 Andul Andul | Web | 25. března 2013 v 12:36 | Reagovat

[11]: Tak 'nejpozději o víkendu' jsem nestihla. Příště už nesmím nic upřesňovat, protože já to nikdy nedodržím.

14 Jamsterera Jamsterera | E-mail | Web | 15. května 2017 v 1:12 | Reagovat

Sildenafil Sales Cialis Viagra Prezzo Ialis Sans Ordonnance En Belgique Propecia O Rogaine  <a href=http://byuvaigranonile.com>viagra</a> Rash On Chest Amoxicillin Viagra Fettes Essen Generic Viagra Soft Tabs Levitra Comment Le Prendre Isotretinoin Where To Purchase Amoxicillin Paris Vente Pas Cher

15 Flossieson Flossieson | E-mail | 25. července 2017 v 19:45 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170725

16 DavidPiera DavidPiera | E-mail | 29. července 2017 v 10:55 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиУдаление негативной информации Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

17 CarolynSuh CarolynSuh | E-mail | 4. srpna 2017 v 19:07 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708

18 CarolynSuh CarolynSuh | E-mail | 5. srpna 2017 v 16:15 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

19 CarolynSuh CarolynSuh | E-mail | 6. srpna 2017 v 3:05 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

20 Avito777ropy Avito777ropy | E-mail | 16. srpna 2017 v 2:24 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

одежда +на мальчика пакетом +на авито
вещи пакетом +для новорожденного авито
авито бесплатные объявления отдам даром
авито саратов
авито санкт петербурге

21 Georgelodah Georgelodah | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 16:59 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>orilider com mlm, сайт для сетевого маркетинга купить</a>

22 Georgelodah Georgelodah | E-mail | Web | 21. srpna 2017 v 16:30 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>млм инвестор, сетевой маркетинг мебель</a>

23 DorogiKRDMl DorogiKRDMl | E-mail | 24. srpna 2017 v 19:23 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в г. Краснодаре и г.Славянск-на-Кубани. Решение любого вопроса по асфальтированию в Краснодарском крае. Под КЛЮЧ

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... +7(861)-241-23-45
___________________________
смотреть фото благоустройство дачного участка
благоустройство детских садов.
благоустройство придомовых дворов
конкурс благоустройство нижегородская область
заявление на благоустройство газона

24 Hollysussy Hollysussy | E-mail | 2. září 2017 v 12:09 | Reagovat

<b><a href=http://seo-swat.ru//Y17aq/>This is the 2017 bomb !!!</a></b>
Play with me my friends...

...

25 BethanyAbz BethanyAbz | E-mail | Web | 8. října 2017 v 23:27 | Reagovat

http://neptune.blackplanet.com/Cyrus887/message/13651795

26 AlysonZje AlysonZje | E-mail | Web | 21. října 2017 v 19:43 | Reagovat

http://www.greenorangegames.com/profile/loladilke59

27 BethanyLwp BethanyLwp | E-mail | Web | 26. října 2017 v 6:17 | Reagovat

http://www.akonter.com/story/buy-valium-online-without-1/

28 ElvaXpx ElvaXpx | E-mail | Web | 15. listopadu 2017 v 0:19 | Reagovat

Hey guys!!!
designs and builds specialty lines of lead oxide production equipment, material handling systems, battery related process machinery, parts, and accessories for the battery, pigment, glass, and chemical industries.  http://techbasys.com offers technical application and engineering services to help the customer acheive maximum benefit from their equipment and manufacturing processes.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama