Duben 2013

Nenapadá mě žádný nadpis...

28. dubna 2013 v 19:47 | Andul
EDIT 5.5.: Článek byl promazán.
Tímto se všem omlouvám, že mé psaní je tak ehm ... maločasté.
Momentálně ani nečtu vaše povídky, což je mi strašně líto, ale bohužel na to nemám. Stejné je to i s psaním. Devátá kapitola je rozepsaná, ale dokončená bude někdy, opravdu nevím kdy.

Můj aktuální stav je asi takový, že pořád dělám věci do školy a pokud mám náhodou volno, tak se snažím se úplně nezhroutit. V mém případě to znamená ... Byla jsem zvyklá na velký byt (defakto dům) se zahradou. Museli jsme se přestěhovat do malého bytu na sídlišti, kde jsou všude lidi a já si tu připadám jak v kleci. K tomu mám pokoj se dvěma sestrami - 5 a 11 let. Je mi z toho celého špatně, nikam se tu nedá utéct, nikde tu není člověk sám. Ani v okolí X km. A to jsem zapomněla zmínit, že jsme se stěhovali před 1,5 rokem a já si pořád nezvykla. Ba naopak - čím dál víc to tu nenávidím.

Takže teď zhruba znáte mou situaci, ale stejně nechápu proč vám to sem všechno píšu, protože se o to stějně nikdo nezajímá, stejně jako se o mě nikdo nestará a tak nevím, proč vás tím zahrnuji, ale vy to však číst nemusíte.
No, tak to je asi vše.

Design

4. dubna 2013 v 12:58 | Andul
Neděste se, až sem dnes zavítáte. Blog je ve fázi překopávání. A dnes bude pravděpodobně vypadat velice zajímavě. Pokusím se to sladit do té fialové, ale moc se mi to nezdá. Už to vidím, že nakonec zkončíme zpět u té modré/tyrkysové :)
Dělám to poprvé, takže nic velkýho nečekejte. Opravdu nevím co vám k tomu ještě říct, takže počkejte a uvidíte ;)

EDIT: Tak jsem to, plus mínus dokončila. Moc nadšená z toho nejsem. Ale co by se ode mě dalo čekat, že. Počítače nikdy nebyly moji kamarádi. Měla jsem to tak krásně vymyšlený a dokonce i vytvořený. Jenže nebyl by to blog.cz, aby mi to nepokazil. Pěkně jsem nastavila záhlaví a pak jsem zjistila, že to co jsem měla v plánu neýjde, takže z toho nakonec vzešlo toto - Damon s Elenou namáčklí kdesi v rožečku a stránka široká jak ... já nevím co (Doporučuji si stránku zmenšit na 90%, vypadá to líp :D).
Takže ... prosím vás, UPŘÍMNĚ hlasujte v nové anketě. Budu ráda i za 'Ne, radši bych ho změnila', protože ta fialová je fakt divná. A kdyby měl někdo nějaký nápad, tak ho uvítám.Např do komentářů.
Zatím to bude asi vše. Tak doufám, že nejste z nového vzhledu zděšení :)
Vaše Andul