Nenapadá mě žádný nadpis...

28. dubna 2013 v 19:47 | Andul
EDIT 5.5.: Článek byl promazán.
Tímto se všem omlouvám, že mé psaní je tak ehm ... maločasté.
Momentálně ani nečtu vaše povídky, což je mi strašně líto, ale bohužel na to nemám. Stejné je to i s psaním. Devátá kapitola je rozepsaná, ale dokončená bude někdy, opravdu nevím kdy.

Můj aktuální stav je asi takový, že pořád dělám věci do školy a pokud mám náhodou volno, tak se snažím se úplně nezhroutit. V mém případě to znamená ... Byla jsem zvyklá na velký byt (defakto dům) se zahradou. Museli jsme se přestěhovat do malého bytu na sídlišti, kde jsou všude lidi a já si tu připadám jak v kleci. K tomu mám pokoj se dvěma sestrami - 5 a 11 let. Je mi z toho celého špatně, nikam se tu nedá utéct, nikde tu není člověk sám. Ani v okolí X km. A to jsem zapomněla zmínit, že jsme se stěhovali před 1,5 rokem a já si pořád nezvykla. Ba naopak - čím dál víc to tu nenávidím.

Takže teď zhruba znáte mou situaci, ale stejně nechápu proč vám to sem všechno píšu, protože se o to stějně nikdo nezajímá, stejně jako se o mě nikdo nestará a tak nevím, proč vás tím zahrnuji, ale vy to však číst nemusíte.
No, tak to je asi vše.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 šunkič šunkič | Web | 3. května 2013 v 23:12 | Reagovat

Já to sem chodím občas kontrolovat, jestli se tu neukážeš, a teď tu najdu něco takovýhleho...
Holka, nesmíš tu školu tak prožívat, mně to ve třeťáku málem zničilo ;). Furt jsem si říkala, že když to ostatní stíhaj a všechno věděj a uměj, tak já to přece musím zvládnout taky. A ejhle, nezvládala! Někdo se prostě nevydrží drtit 6 hodin denně, pak hodinu posilovat, pak 2 hodiny dělat nějaký testy a 4 hodiny spát a jít do školy. Jedna moje kámoška takhle žila asi měsíc a vypadala v pohodě, já bych takhle nevydržela ani dva dny. Prostě každej má svůj režim a svoje možnosti, možná by ti pomohlo, kdyby sis je uvědomila a stanovila :). To nemyslím proboha nijak zle, jestli to tak náhodou maličko zní! Rozhodně bych tě nerada podceňovala, ale mám ověřený, že míň učení a více spánku zajistí vždycky více vědomostí. Naprosto vždycky!
Se stěhováním asi nijak neporadím. Já jsem holka z města, pokoj sdílím s bratrem, ale jsem na to zvyklá. Možná tě trochu uklidní, že všichni mí kámoši jsou současní nebo bývalí spolužáci + dávný kámošky s chaty, se kterejma se vídám jenom zřídka. Celkově chodím ven tak... s 3 lidma? Kdybych měla trávit čas s lidma z mýho sídliště, tak bych musela začít brát drogy, abych s nima měla něco společnýho :/ :D. Když chci být sama, tak mám svoje místečka. V každým městě je příroda a v přírodě se vždycky najde kousek svobody ;).
Někdy je návštěva psychologa docela fajn. Obzvlášť, když si vybereš nějakýho, co je sexy :P. Já byla u psychologa 3x, páč jsem se začala sesypávat - náhlé nezastavitelné záchvaty pláče a silnej třes po celým těle. Do toho jsem si myslela, že budu zvracet, ale nikdy jsem nezvracela. Takže mě mamka vyhnala k psychologovi. Ten se mě zeptal, jestli si myslím, že mi může nějak pomoct, já jsem řekla, že asi ne, a on na to, že v tom případě jsem tam úplně zbytečně :D. Ještě jsem se od něj dozvěděla další moudra, ale díky tomuhle jsem si tak nějak uvědomila, že když si ani jeden z nás nemyslí, že mi pomoc pomůže, tak ji asi nepotřebuju, tudíž jsem relativně normální... od tý doby jsem ten "záchvat" měla jenom jednou a to bylo kvůli mamce z důvodu, který nehodlám uvádět.
Nad sebevraždou jsem v životě nepřemejšlela. Představa mých zdrcených rodičů je neúnosná, to bych jim nemohla udělat. A nikdo by neměl.
Jediný, co mě na tvém příspěvku uklidnuje, je, že nejsem jediná, kdo o sobě říká možná až příliš :D.
Tak, doufám, že jsem tě alespoň nějak trochu povzbudila. Až budeš mít nervy v kýbli, uvař si třezalkovej čaj, já ho všude děsně propaguju, páč když si dám dva hrníčky, jsem úplně v klidu, až lehce otupělá :D. Takže jeden kolikrát stačí.
Třezalka a čokoláda všechno spraví!
Drž se, brou noc :).

2 Andul Andul | Web | 5. května 2013 v 12:07 | Reagovat

Díky. Nějak jsem měla slabší chvilku, tak jsem ten článek napsala a když jsem se sem teď vrátila a našla jsem tu spoušť co jsem napsala, tak jsem se zděsila. A článek  jsem okamžitě promazala. Docela se bojím, kolik lidí to četlo. Většinou jsem uzavřená - až moc.
Jinak jestli to tak působilo, tak já fakt tu školu tak extrémně neprožívám, ale je toho dost. Já to dokoce dělám i ráda :D
U nás doma je problém spíš ta rodina. Nemám pocit, že mám zázemí, nemám to u nás v bytě ráda (úmyslně nepíšu doma.) Mám dost konfliktní sestru, takže se u nás furt ječí, křičí, hádáme se a tak. Atmosféra u nás panuje otřesná.
Jinak jestli jsi to tak pochopila, tak já nad sebevraždou nikdy ani nepřemýšlela. Myslím si, že je to sobecké.
Ale mě pomohlo jen to, že se někdo zajímá, takže ti moooc děkuji za dlouhý komentář.
Tak hurá do třezalkového opojení :D
A jinak se ti omlouvám, že nečtu, nějak na to nemám. Nechám si to někdy, až budu mít čas atd. :)

3 šunkič šunkič | 5. května 2013 v 17:56 | Reagovat

Jojo, psát v afektu je nebezpečný, já už takhle pár článků smazala. Akorát že já vychládám rychle, prakticky hned po tom, co to dopíšu, takže moje nejhorší výlevy snad nikdo nečetl :D.
Oukej, tak to je dobře, že to tak nehrotíš. Ale to já se snažila o co nejlepší výsledky taky ráda, akorát že jsem na to neměla dost sil :P :D.
Trošku sebevražedně na mě ten článek upřímně zapůsobil, takže jsem ráda, že jen tak blbě působil :).
Jej... já jsem na dobrý rodinný zázemí zvyklá, my jsme téměř idylická rodinka... takže snad se ségra brzo srovná :). Kdyžtak ji taky nadopuj třezalkou! :D
V pohodě, stejně teď nepublikuju a sama žádný povídky momentálně nečtu. I když už se na to chystám O:).
Zatím se měj!

4 šunkič šunkič | 12. července 2013 v 17:11 | Reagovat

Ještě pořád neplánuješ návrat? :(

5 Andul Andul | 15. července 2013 v 21:17 | Reagovat

[4]: On se sem ještě někdo vrací? Tak to ji mě potěšila. :) Čirou náhodou jsem se  sem po pár měsících podívala a našla jsem, že ještě nejsem zapomenuta :) Možná to na návrat začíná vypadat. I když pořád někde jsme, bohužel ne u moře, takže ho tento rok zase neuvidím. Snad jednou. Za týden jedeme k babičce do Krkonoš, takže bych mohla začít zase psát.
Asi 14 dní zpět, jsem se rozhodla udělat jistou změnu ve svém životě, protože takhle už fakt pokračovat nemůžu.
No tak uvidíme, jak mi bude, protože už jsem vám tady naslibovala hory doly, ale výsledek nikde.

6 Andul Andul | 20. července 2013 v 10:28 | Reagovat

[4]: Aha, takže návrat se nekoná. Dnes se mi rozbil notebook. Odešel harddisk.Rozepsané povídky ztraceny, napady ztraceny (to co me napadlo půl roku zpět si fakt nepamatuju, takže se začne nanovo až se mi vrátí notebook.) Takže návrat se nekoná.

7 šunkič šunkič | 26. července 2013 v 13:14 | Reagovat

Neee:( Já po tom prvním komentu měla takovou radost... pfff. No, ještě neházejme flintu do žita, třeba tě napadne jiný pokračování, nebo úplně jinej příběh, nebo prostě něco. A nebo si aspoň uspořádáš život a bude se ti šťastně žít, ale byla bych ráda, kdyby ses jednou vrátila do tohohle "blogovýho" světa :)
Zatím se měj!

8 Andul Andul | 7. srpna 2013 v 9:52 | Reagovat

No, já jsem taky měla takovou radost. Ale v den odjezdu do Krkonoš jsem zapla notebook, objevilo se bílo a nic. Tento týden by se mi snad měl vrátit. Tak začnu psát. Už se nemůžu dočkat co vymyslím. Snad ještě nějak dojdu na to, kam jsem mířila dějem a něco z toho vznikne. :)

9 DorothyVak DorothyVak | E-mail | 18. července 2017 v 21:34 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170718

10 ArleneJab ArleneJab | E-mail | 22. července 2017 v 18:37 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170721

11 EssayForMe EssayForMe | E-mail | Web | 25. července 2017 v 22:16 | Reagovat

We Can Write Your Paper For You - EssayErudite.com

Can You <a href=https://essayerudite.com/write-essay-for-me/>Write My Essay for Me</a> ? How many times do students worldwide ask this question without finding an answer?
We'd rather not check the official statistics. At the same time, essays appear to be probably among the most popular academic assignments.
Students from various education establishments need to complete them constantly. If you are among those lucky ones, feel free to contact our customer service department and opt for an <a href="https://essayerudite.com" />essay writing help</a>

12 Flossieson Flossieson | E-mail | 26. července 2017 v 0:21 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170725

13 EssayPaper EssayPaper | E-mail | Web | 26. července 2017 v 10:15 | Reagovat

EssayErudite.com is the web's leading provider of quality and professional academic writing.
When it comes to essay writing, an in-depth research is a big deal. Our experienced writers are professional in many fields of knowledge so that they can assist you with virtually any academic task. We deliver papers of different types: essays, theses, book reviews, case studies, etc.
We have thousands of satisfied customers who have already recommended us to their friends. Why not follow their example and place your order today?

14 CarolynSuh CarolynSuh | E-mail | 6. srpna 2017 v 9:17 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

15 Avia777Sig Avia777Sig | E-mail | 17. srpna 2017 v 0:15 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

авиабилеты онлайн дешево украина
дешевые билеты вим авиа
билет +на самолет самый дешевый туда
авиакомпания с7купить дешевые авиабилеты официальный сайт
авиабилеты дешево s7

16 AlysonDlo AlysonDlo | E-mail | Web | 18. října 2017 v 2:24 | Reagovat

http://www.gamefreefun.com/profile/552568/borispinker

17 AlysonUog AlysonUog | E-mail | Web | 21. října 2017 v 5:33 | Reagovat

https://500px.com/ulloawillisam56/about

18 BethanyGfx BethanyGfx | E-mail | Web | 25. října 2017 v 2:03 | Reagovat

https://twitter.com/DollyPa99774028/status/915477550364631040

19 Larryrex Larryrex | E-mail | Web | 4. dubna 2018 v 1:59 | Reagovat

http://www.harmonicnutrition.com/component/k2/itemlist/user/379177  фильм бесплатно скачать тс   смотреть полный сериал 8 лучших свиданий 2016  http://oneidalakecampgrounds.com/component/k2/itemlist/user/314517

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama